Dom

Jiaxing Zhenhua Wire&cable CO.,LTD

Profil firmy

JIAXING ZHENHUA WIRE & CABLE CO. LTD. jest jednym z wiodących producentów i eksporterów drutów i kabli we wschodniej części Cniny, znajdujemy się w strefie przemysłu shiquan, w prowincji haiyan, w prowincji Zhengjiang.

Nasza firma jest kluczowym zakładem specjalizującym się w produkcji różnych przewodów i kabli, takich jak kable głośnikowe, kable zasilające, kable telefoniczne, kable audio i wideo, kable koncentryczne, kable LAN, kable alarmowe oraz różnego rodzaju wtyczki i gniazda.

Certyfikaty takie jak ISO, SGS, SONCAP, CE, ROHS są najlepszym dowodem zdolności ZHENHUA CABLE. Produkty są eksportowane do Europy, Azji, Afryki i innych rynków. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie naszym klientom, oferowanie zadowolonego OEM, Usługa ODM w celu spełnienia wymagań klientów z całego świata.

Zapraszamy przyjaciół ze wszystkich kręgów do odwiedzenia naszej firmy i dyskusji z nami o interesach .let tworzy świetlaną przyszłość dzięki naszej udanej współpracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jiaxing Zhenhua Wire & cable CO., LTD to profesjonalny producent specjalizujący się w drutach i kablach,

nasza fabryka założona w 2000 roku, przez lata zawsze przestrzegamy naszych zasad:

WYSOKA KREDYT, DOBRA OBSŁUGA, WZAJEMNY BEEFIT, DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA.

Jiaxing Zhenhua Wire&cable CO.,LTD Jiaxing Zhenhua Wire&cable CO.,LTD Jiaxing Zhenhua Wire&cable CO.,LTD Jiaxing Zhenhua Wire&cable CO.,LTD
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : ZHENHUA

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2000

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Miedziany kabel głośnikowy na sprzedaż dobra jakość Miedziany kabel głośnikowy na sprzedaż